Çolakoğlu Hukuk

Kurumsal Misyonumuz

Kurumumuz, sektöründe elde edilen tecrübeleri özümsemiş, sürekli gelişimi destekleyen, yenilikçi ve özgün uygulamalarla gelecek için yol gösteren bir hukuk bürosudur. Faaliyetlerimiz, gerçekçi ve çözüm odaklı bilgilere dayanan, teknolojik gelişmeleri takip eden, objektif değerlendirme kriterlerine göre hareket edebilen anlayıştadır.

Çolakoğlu Hukuk Bürosu

2007 yılında Antalya’da Av. Bahadır Çolakoğlu tarafından kurulan Çolakoğlu Hukuk Bürosu, konusunda uzman kadrosuyla müvekkillerine en uygun hukuki çözümü, en kaliteli ve etkin biçimde üretmektedir. Bu nedenle, ofisimiz ulusal ve uluslararası alanda müvekkillerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına çözüm odaklı ve gelişime açık yenilikçi perspektifte hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir.

Çolakoğlu Hukuk Bürosu ulusal ve uluslararası alanda şirketlere, kuruluşlara ve kişilere tam kapsamlı hukuki hizmet vermektedir. Ulusal ve uluslararası ticaretin tüm konularında ve projelerinde müvekkillerine danışmanlık hizmeti veren ofisimiz aynı zamanda hukuki uyuşmazlıklarda müvekkillerinin menfaat ve ihtiyaçları doğrultusunda “Butik Hukuk Müşavirliği” anlayışıyla samimi, yaratıcı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

Hukuk alanında sunmuş olduğu kaliteli, prensipli, hızlı ve pratik hizmet sunumu sayesinde, kendisi ile birlikte müvekkil gerçek ve tüzel kişileri de sürekli ileri taşımayı amaçlayan ofisimiz; meslek etiği, şeffaflık, disiplin, uzmanlaşma ve bilimsellik kavramlarını benimseyerek, müvekkillerine öncelikle “Önleyici Hukuk Desteği” sağlamayı ilke edinmiştir.


Bugün, geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti veren ofisimizin amacı, müvekkillerimizin hedefine yönelik ortaklık ilişkisi içerisinde karşılıklı güven zemininde nihai sonuca birlikte ulaşmaktır.

Takip ettiğimiz hukuki ihtilafların tüm süreçleri ile tüm olasılıkları müvekkillerimize düzenli olarak rapor edilmektedir. Bununla birlikte, müvekkillerimizin yargılama sürecindeki dosyalarının tüm aşamalarını takip edebilmeleri adına internet sitemizde her kullanıcıya özgü şifrelenmiş sayfalarda e-hizmet sunulmaktadır.

Globalleşen dünya çerçevesinde yurt dışından ülkemize yatırım yapmayı hedefleyen şirketlerin/şahısların yanı sıra yurt dışına yatırım yapmayı hedefleyen müvekkillerimize daha iyi hukuki imkanlar sunabilmek adına büromuz Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca olarak her türlü hukuki hizmeti sunmaktadır.